Архів новини

18.09.2018 | 14:04
Район: 
Кельменецький район

В яких обсягах дозволяється ввозити громадянам на митну територію України харчові продукти?

Відповідно до частини першої ст. 365 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) громадяни за умови дотримання вимог МКУ та інших актів законодавства України можуть переміщувати через митний кордон України будь-які товари, крім тих, що заборонені до ввезення в Україну (у тому числі з метою транзиту) та вивезення з України.

18.09.2018 | 10:23
Район: 
Кельменецький район

17 вересня перший заступник голови районної державної адмінстрації Ігор Урсуляк привітав працівників 10 УДСНС України у Чернівецькій області з професійним святом Днем працівників цивільного захисту України (Днем рятівника).
Ігор Іванович побажав присутнім здоров’я і витримки, сили і наснаги у нелегкій справі та нагородив Почесною грамотою райдержадміністрації та райради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, значний особистий внесок під час ліквідації наслідків стихійних лих та пожеж на території району та з нагоди професійного свята Дня рятівника:

18.09.2018 | 08:17
Район: 
Кельменецький район

30 вересня 2018 року на території клубу сімейного відпочинку «Буковинська Троя» (с. Реваківці Кіцманського району) відбудеться обласний агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь».
Початок роботи ярмарку о 10.00, урочистості розпочнуться о 12.00.
На ярмарку можна буде придбати за цінами виробника: насіння бобових рослин, зерно кукурудзи і пшениці, борошно і висівки, хлібобулочні вироби, саджанці плодових дерев та декоративних рослин, овочі і фрукти, живих птицю та тварин, живу рибу, м’ясні вироби, яйця, продукти бджільництва, фіто чаї.
Бажаючих весело та цікаво відпочити чекатимуть:

  •  

  •  

  •  

  •  
-