Кельменецька районна Філія Чернівецького обласного центру зайнятості інформує про зміни у законодавстві


  • 27/11/2018
Кельменецька районна Філія Чернівецького обласного центру зайнятості інформує про зміни у законодавстві

Шановні роботодавці!  Увага! Зміни у Законодавстві!

Звертаємо увагу, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.17 №2148 внесені зміни до частини другої статті14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.12 №5067 (далі - Закон) щодо категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Такі зміни набули чинності з 1 січня 2018 року.

Зокрема частину другу статті 14 Закону доповнено абзацом другим такого змісту: «Для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників».

 

Запрошуємо Вас скористатися сервісом державної служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця»!

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта в службі зайнятості для отримання логіну і паролю або пройдіть реєстрацію самостійно на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Після реєстрації Ви з легкістю можете переглядати:

  • звітність за формами №3-ПН, №4-ПН, №1-ПА, а також подавати до служби зайнятості звітність за формою №3-ПН;
  • актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в службі зайнятості;
  • укомплектування вакансій;
  • виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після профнавчання;
  • відомості про компенсацію єдиного внеску та витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу надання соціальних послуг Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості або за телефоном 2-18-36.

 

Заступник начальника відділу надання

соціальних послуг Панчук М.М.

Коментарі