Питання формування ОТГ обговорено в селі Козиряни Кельменецького району


  • 12/04/2019
Питання формування ОТГ обговорено в селі Козиряни Кельменецького району

Як повідомляє Чернівецький центр розвитку місцевого самоврядування, не зважаючи на проведену минулого року в Кельменецькому районі інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо впровадження реформи із децентралізації, в районі не створено жодної об'єднаної громади. Зокрема, минулого року повсюдно в селах району відбувались громадські слухання, в яких брали участь  представники Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування, обласної та районної державних адміністрацій. У червні 2018 року в Кельменцях відбулись навіть Дебати "Навіщо громадам об'єднуватись".

Рішень сільськими радами про утворення ОТГ так прийнято і не було.

Проте, щоб дати можливість окремим селам все ж таки скористатись своїм правом на добровільне об'єднання, з метою ще раз проінформувати, відповісти на численні запитання сільського голови Сергія Онуфрійчука, депутатського корпуса та активу села 10 квітня у Козирянах була організована зустріч за участі радників Чернівецького ЦРМС Тараса Прокопа та Андрія Кучурана,  головного спеціаліста, юрисконсульта Чернівецької облдержадміністрації Ірини Собиль.

В ході зустрічі обговорені питання варіантів формування ОТГ в цій частині району, присутні представили своє бачення, цікавились питаннями як управляється освіта, медична та інші сфери в ОТГ. 

Коментарі