Хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Комарів на контролі у голови райдержадміністрації В.Швеця


  • 15/04/2019
Хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Комарів на контролі у голови райдержадміністрації В.Швеця

Сьогодні, 15 квітня, голова райдержадміністрації Віталій Швець разом із першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Урсуляком та директором КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитром Дмитруком здійснив робочу поїздку в с. Комарів, де ознайомився із завершальними будівельними роботами амбулаторії загальної практики сімейної медицини (1-2 лікаря з житлом).

Завершено роботи по укладанню облицювальної плитки на стіни та підлогу, встановлено сантехніку, проведено облицювання цоколя, завершено фарбування стін, здійснено підключення до мережі електроенергії, тривають роботи із благоустрою прилеглої території.  Привезені  меблі, тривають роботи з їх складання і встановлення.

Голова райдержадміністрації звернув увагу підрядника ТОВ «Трейдербуд» (директор Хрущ П.В.) на певні недоліки у виконанні будівельних робіт та наголосив на вжиття заходів щодо їх усунення.  В рамках зустрічі обговорено робочі  деталі  для здачі амбулаторії в експлуатацію.

Окрім того, проектом передбачено придбання медичного автомобіля, який вже  знаходиться на території сільської ради. Тож керівник виконавчої влади району Віталій Швець разом з Комарівським сільським головою Леонідом Варварюком оглянули медичний автомобіль.

Коментарі