Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


  • 08/11/2018
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 8 листопада, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, в Кельменецькій районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк.

Участь у засіданні взяли відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації – управління освіти, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та Кельменецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На порядок денний засідання виносилися питання, які стосувалися надання висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дочки, надання висновку щодо повернення матері на виховання її дітей, надання дозволу органу опіки та піклування на продаж частини житлового будинку, на відмову від прийняття спадщини дітьми, на перереєстрацію комплексу нежитлових будівель та споруд.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Коментарі