Кельменеччина приймала учасників міжнародної естафети "Всесвітній біг миру заради гармонії"

30.05.2018 | 20:28
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Сьогодні, 30 травня,  Кельменеччиною проліг маршрут міжнародної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії». Фізкультурно-оздоровчий захід на території Кельменецького району розпочався в пункті пропуску «Росошани», де учасники естафети  перетнули українсько-молдовський кордон. Тут їх радо зустрічали запашним караваєм та музикою духового оркестру, який виконав Державний Гімн України. З вітальним словом звернувся  перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк, який привітав учасників на Кельменецькій землі та  відзначив, що жителі  Кельменеччини, як і всієї Буковини завжди були і залишатимуться прикладом міжнаціональної злагоди і толерантності, де існують принципи мирного співжиття.

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

27 лютого бігуни європейської команди стартували в Софії, що в Болгарії. Європейська частина естафети буде охоплювати 42 країни Європи, серед них і Україну, довжина маршруту становить 24 000 км та фінішуватиме у Лісабоні (Португалія).

В Україні естафета, стартуючи сьогодні на Кельменеччині, пройде  територіями Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей, фінішуватиме 3 червня на кордоні із Словаччиною. Відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Тож бігуни від кордону із Молдовою продовжили свій маршрут, який проліг  Кельменеччиною до Хотинського району через села Росошани, Нелипівці, смт Кельменці, Вартиківці, Путрине та Лівинці, де їх зустрічали учні, педагоги та місцеві жителі, які могли долучитися до марафонців. Учaсники естaфети рoзпoвідaли прo мету мaрaфoну, прoпaгували здoрoвий спoсіб життя тa сoціaльну aктивність. 

Кельменецький район представила команда спортивної школи «Колос» у складі Дмитра Сандуляка та Перта Давидного.

  •  

  •  

  •  

  •  
-