Кельменецька центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу

02.03.2018 | 13:10
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Нещодавно Кельменецька центральна районна лікарня за ініціативи Кельменецької районної державної адміністрації та районної ради отримала гуманітарну допомогу від Агрохолдингу «Мрія».

Як інформує головний лікар КУ «Кельменецька центральна районна лікарня» Майя Дудко до медичного закладу надійшли медичне обладнання, медичні меблі та інше обладнання, яке вкрай необхідне пацієнтам та працівникам медичної установи.

Гуманітарну допомогу для установи передав заступник керівника кластеру «Буковина» по роботі з громадянами Агрохолдингу  «Мрія» Ян Стрільчук. Того дня голова районної державної адміністрації Віталій Швець, голова районної ради Віктор Ілаш та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк відвідали ЦРЛ та ознайомилися із переданим вантажем. Зокрема, лікарня отримала 4 багатофункціональних медичних ліжка, 44 лікарняних тумбочки, 3 матраци, 1 стійку з іфузоматами, 4 наркозних апарати, 1 відсмоктувач, 1 інгалятор, 1 інфрачервона лампа, 2 медичні тумби,  2 коробки витратних матеріалів, 5 системних блоків, 7 принтерів, 6 клавіатур, 14 підйомників для ванни тощо.

        Керівники району Віталій Швець та Віктор Ілаш і головний лікар Майя Дудко від імені жителів району та всіх співробітників установи подякували Агрохолдингу «Мрія» за надану благодійну допомогу, а приватному підприємцю Марії Тимінській за транспорт, яким було доставлено вантаж.  «Це дійсно велика допомога для нашої лікарні та потреб пацієнтів. Адже нам потрібно обладнання для кабінетів та палат хворих. На жаль, через нестачу коштів не все можемо купити. Привезене устаткування безумовно допоможе в нелегкій роботі лікарів та покращить умови перебування пацієнтів у відділеннях ЦРЛ», - відмітила Майя Дудко.

 

  •  

  •  

  •  

  •  
-