Кельменецький район посів перше місце у рейтингу соціально-економічного розвитку області за 2017 рік

07.05.2018 | 18:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кельменецький район

Про це, 7 травня, повідомив голова райдержадміністрації Віталій Швець під час щотижневої апаратної наради з першим заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату, начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками закладів охорони здоров’я району.   

Оцінювання діяльності райдержадміністрацій протягом 2017 року проводилося за 64 показниками.

Керівник виконавчої влади району наголосив, що ці  показники є результатом спільної праці всіх працівників та висловив впевненість щодо продовження ефективної роботи з метою досягнення позитивних показників в кожній галузі. Він висловив щиру вдячність усім працівникам за внесок у розвиток району.

Окрім того, в ході щотижневої апаратної наради обговорено важливі питання життєзабезпечення району, впровадження реформ в медичній та освітній галузях, нові правила нарахування субсидій,  оздоровлення учнів, порядок прийому дітей до 1-го класу, проведення сільськогосподарських робіт, виконання місцевих бюджетів, захист прав дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підготовку до проведення колегії районної державної адміністрації, відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Наголошено на неухильному дотриманні виконавської та трудової  дисципліни.

По завершенню наради дано ряд доручень.

  •  

  •  

  •  

  •  
-