Адмінпослуги структурних підрозділів РДА

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

 

УКРАЇНА

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 07  березня  2013

 

                     №  73

Про затвердження переліку адміністративних

послуг, які надаються структурними

підрозділами районної державної адміністрації

і їх інформаційних та технологічних карток

 

         Керуючись ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. №57 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру адміністративних послуг», від 30 січня 2013 р. №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги»:

 1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами районної державної адміністрації, що додається.

1.1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, які надають адміністративні послуги,  до 01 квітня 2013 року забезпечити розробку та затвердження інформаційних та технологічних карток відповідно до зразків згідно з додатками 1, 2.

 1. Призначити  відповідальних осіб у структурних підрозділах районної державної адміністрації за своєчасне подання та оновлення інформації для внесення відомостей до Реєстру адміністративних послуг (далі - Інформація) згідно з додатком 3.
 2. Визначити відповідальним за передачу в департамент економічного розвитку облдержадміністрації Інформації від структурних підрозділів районної державної адміністрації  заступника начальника – начальника відділу економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва управління економічного розвитку районної державної адміністрації Урсуляка Ігоря Івановича.
 3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації подавати  Інформацію  управлінню економічного розвитку районної державної адміністрації у триденний термін з дня набрання чинності відповідними нормативно-правовими актами.
 4. Управлінню економічного розвитку районної державної адміністрації у п’ятиденний термін подавати Інформацію отриману від структурних підрозділів райдержадміністрації Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.
 5. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (Раренко І.П.) забезпечити розміщення переліку адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами районної державної адміністрації  і їх відповідні інформаційні та технологічні картки на офіційному сайті райдержадміністрації.
 6. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити дотримання інформаційних та технологічних карток при наданні адміністративних послуг.
 7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови – начальника управління економічного розвитку районної державної адміністрації Світлого А.В.

Голова районної

державної адміністрації                                                                    М.Довгань

 

 •  

 •  

 •  

 •  
-