• Список селищного, сільських голів та секретарів рад Кельменецького району, номери телефонів

Список селищного, сільських голів та секретарів рад Кельменецького району, номери телефонів

Назва рад

Прізвище, ім`я та по батькові голів

Телефон

робочий

Прізвище, ім`я та по батькові секретарів

Телефон

робочий

 

Кельменецька

Буняк  Сергій Леонідович

2-12-44

 

Раренко Людмила

Дмитрівна

2-10-64

 

Бабинська

Григорошенко Віктор Васильович

3-56-36

 

Накай Юлія Вікторівна

3-56-42

 

Бернівська

Сухар Станіслав Іванович

3-74-80

 

Бідюк Наталя

Анатоліївна

3-74-80

 

Бузовицька

Перчук Тетяна Василівна

2-66-69

 

Кушнір Інна Миколаївна

2-66-36

 

Бурдюзька

 Піхут

Андрій Васильович

2-06-03

 

Бордюжан  Марія Михайлівна

2-81-17

 

Вартиковецька

Білоножко Дана Михайлівна

2-03-55

 

ГабурякТетяна В’ячеславівна

3-02-21

 

Вовчинецька

Жулепа Валентина Іванівна

4-32-88

 

Бордюжан Людмила Миколаївна

4-32-39

 

Вороновицька

Буга Андрій Вадимович

3-63-39

 

Літовщук Олена Анатоліївна

3-63-17

 

Грушовецька

Книш Олег Володимирович

 

2-03-41

 

Долга Лариса Василівна

3-82-39

 

Дністрівська

Цекало В`ячеслав Миколайович

 

2-03-87

 

Грифлюк  Ольга Василівна

 

 

2-84-35

 

Зеленецька

Чебан Петро Георгійович

2-05-69

 

Бабій Лариса Василівна

3-22-18

 

Іванівецька

Саракуца Віктор

Олексійович

2-44-10

 

Білоткач Марина Миколаївна

2-46-39

 

Козирянська

Онуфрійчук Сергій Іванович

4-22-45

 

Ставчанська Ніна Іванівна

4-22-31

 

Комарівська

Варварюк Леонід Васильович

3-15-95

 

Костюк Альона Григорівна

3-13-15

 

Коновська

Ротар Борис Давидович

3-61-39

 

Рибак Тамара Борисівна

3-61-12

 

Ленковецька

Присакар Василь Мелентійович

2-73-21

 

Цвинтарна Олена Павлівна

2-73-21

 

Лівинецька

Гермак Андрій Васильович

3-45-42

 

Рябчик Аеліта Василівна

3-45-24

 

Лукачанська

Косташ Віктор Олександрович

4-52-39

 

Король Ніна Григорівна

4-52-91

 

Мошанецька

Грубий Станіслав Дмитрович

3-76-76

 

Груба Антоніна Василівна

3-77-35

 

Нелиповецька

Плаксійчук Семен Семенович

3-37-75

 

Ваданюк Раїса Миколаївна

3-33-83

 

Новоселицька

Бинда Віталій Вікторович

2-03-57

 

Ярошенко Валенти- на Василівна

2-03-57

 

Оселівська

Шепенюк Алла Олександрівна

4-47-21

 

Шишковський Ана- толій Вікторович

4-47-21

 

Перковецька

Білик Віссаріон Дмитрович

2-05-62

 

 Ісак Ніна Василівна

4-42-18

 

Подвір”ївська

Чунтул Олександр Вікторович

2-07-63

 

Соцька Алла Вікторівна

2-07-63

 

Росошанівська

 Кучейник Світлана Василівна

2-90-85

 

Бурлака Світлана Вікторівна

2-99-41