Садиби сільського туризму

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Із загальним переліком садиб можна ознайомитися тут

 

 

 1. «Агрооселя»  с. Вороновиця (60110, Чернівецька область, Кельменецький район). Розташована на березі р. Дністер. Розраховано для проживання 12 осіб. Відпочиваючі мають можливість користуватися кухнею, побутовою технікою. На території оселі є місце для паркування авто, альтанки, гамаки, бажаючі можуть грати у волейбол, футбол, бадмінтон. У с. Вороновиця діє паромна переправа до с. Устя Кам´янець-Подільського району Хмельницької області. До послуг відпочиваючих - рибалка, сауна, екскурсії в скельний монастир, Хотинську фортецю, Кам´янець-Подільський, прогулянки під парусом на яхті, теплоході.

      Контактні телефони: 0(22) 58-54-46, 050-951-27-02, 050-691-97-19.

 

     2. Гостинна садиба «Дім рибалки» (60120, Чернівецька область, Кельменецький район, с.Бернове, вул. Сокільська,4). Комплекс розташований на березі р. Дністер. Розраховано для проживання 30 осіб. В садибі для потреб відпочиваючих телефон, телевізор, пральна машина, душ, сауна, кухня, їдальня. На подвір’ї мангали, тенісний корт, волейбольний майданчик, майданчик для дітей, місце для паркування авто. На відстані 50 м. р. Дністер, де є можливість ловити рибу, купатися. Надаються послуги в прокаті човнів, катамаранів, водних велосипедів, шезлонгів, бажаючі можуть здійснити екскурсії на катерах по Дністровському водосховищу.

    Контактний телефон: 050-312-12-23.

 

   3. База відпочинку зеленого туризму «Джія» (60121, Чернівецька область, Кельменецький район, с.Мошанець). База розташована на березі р. Дністер. Для послуг проживаючих (15 осіб) телефон, телевізор, пральна машина, місце для паркування авто, душ, кухня, їдальня, мангали, можливість купатися, рибалити (50м).     

  •  

  •  

  •  

  •  
-