Відповідальні за надання адмінпослуг

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

 

Найменування суб’єкта надання адміністративних послуг

Найменування структурного підрозділу суб’єкта надання адміністративної послуги

Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної посадової особи

Номер контактного телефону відповідальної посадової особи

Адреса електронної пошти відповідальної посадової особи

Кельменецька районна державна адміністрація

Управління економічного розвитку

Урсуляк Ігор Іванович

 2-06-99

svitlana1o10@meta.ua

Бабинська сільська рада

Виконавчий комітет

Тополюк В’ячеслава Віссаріонівна

3-56-42

 

Перковецька сільська рада

Виконавчий комітет

Ісак Ніна Василівна

4-42-18

perkovetska_sr@ukr.net

Комарівська сільська рада

Виконавчий комітет

Адамчук Тетяна Дмитрівна

3-13-15

kl.komariv@ukr.net

Мошанецька сільська рада

Виконавчий комітет

Груба Антоніна Василівна

3-77-35

 

Бурдюзька сільська рада

Виконавчий комітет

Бордюжан Марія Михайлівна

2-81-17

 

Вороновицька сільська рада

Виконавчий комітет

Білик Євгенія Олексіївна

3-63-17, 0994690887

 

Ленковецька сільська рада

Виконавчий комітет

Цвинтарна Олена Павлівна

2-73-21

 

Лукачанська сільська рада

Виконавчий комітет

Король Ніна Григорівна

4-52-91

 

Грушовецька сільська рада

Виконавчий комітет

Долга Лариса Василівна

3-82-39

 

Іванівецька сільська рада

Виконавчий комітет

Фортуна Анатолій Григорович

2-46-39

seloivanivtsi@meta.ua

Коновська сільська рада

Виконавчий комітет

Рибак Тамара Борисівна

3-61-39

 

Подвір’ївська сільська рада

Виконавчий комітет

Лисько Ольга Миколаївна

2-07-63

podvirivka@net

Бернівська сільська рада

Виконавчий комітет

Солодюк Ірина Миколаївна

3-74-39

 

Бузовицька сільська рада

Виконавчий комітет

Кушнір Інна Миколаївна

2-66-36

 

Вартиковецька сільська рада

Виконавчий комітет

Білоножко Дана Михайлівна

3-02-21

 

Вовчинецька сільська рада

Виконавчий комітет

Ковальчук Альберт Петрович

4-32-39

vovchunets@meta.ua

Дністрівська сільська рада

Виконавчий комітет

Грифлюк Ольга Василівна

2-84-35

rada_dnistrivka@mail.ru

Зеленецька сільська рада

Виконавчий комітет

Пуюл Людмила Миколаївна

3-22-18

 

Козирянська сільська рада

Виконавчий комітет

Ставчанська Ніна Іванівна

4-22-31

 

Лівинецька сільська рада

Виконавчий комітет

Рябчик Аеліта Василівна

3-45-24

livin.s.rada@yandex.ru

Нелиповецька сільська рада

Виконавчий комітет

Ваданюк Раїса Миколаївна

3-33-83

 

Новоселицька сільська рада

Виконавчий комітет

Ярошенко Валентина Василівна

2-03-57

v.v.yaroshenko@gmail.ru

Оселівська сільська рада

Виконавчий комітет

Шишковський Анатолій Вікторович

4-47-21

OselivkaSR@mail.ru

Росошанівська сільська рада

Виконавчий комітет

Бурлака Світлана Вікторівна

2-99-41

 

Кельменецька селищна рада

Виконавчий комітет

Раренко Людмила Дмитрівна

2-10-64

rada-kelm@ukr.net

Кельменецька районна рада

Виконавчий комітет

Давиденко Анна Ярославівна

2-03-15

kelrada@ukr.net

 

  •  

  •  

  •  

  •  
-