Військова служба за контрактом - можливість захистити свою державу і стати справжнім професіоналом своєї справи

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Сьогодні військова служба за контрактом - це можливість зберегти мир і спокій рідної землі, підтримати боєздатність Збройних Сил України. Військовослужбовці служби за контрактом є професіоналами своєї справи, прикладом виконання патріотичного, святого обов’язку кожного українського солдата.

Служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та дасть впевненості у майбутньому, можливості випробувати себе, розвинути свої фізичні якості.

Перевагами служби за контрактом є достойна зарплатня. Відповідно до змін в законодавстві передбачено збільшення середньомісячного грошового забезпечення солдатського і старшинського складу, які проходять службу за контрактом, у розмірі:

- при укладенні першого контракту – 6 тис. грн.
- при укладенні наступних контрактів – 7 тис. грн.;

Заробітна платня підвищується при просуванні по службі і є вищою, ніж у цивільномусекторі.

До того ж, існує можливість вступу у вищі військові навчальні закладі на державне замовлення.

Також військовослужбовці забезпечуються житлом, речами, харчуванням, медичним обслуговуванням.

Перевагами є щорічна відпустка від 30 до 45 діб з урахуванням календарної вислуги років, пільгове санітарно-курортне лікування або оздоровлення, можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів, участі в навчаннях на території інших держав.

Згідно законодавства військовослужбовці, які були призвані на військову службу за призовом під час мобiлiзацiї, та на даний момент демобілізовані і бажають продовжити військову службу, мають можливість підписати контракт на термін від 6 місяців.

Всі бажаючі проходити військову службу за контрактом та отримати додаткову інформацію можуть звертатися у Чернівецький обласний військовий комісаріат за адресою: вул. О.Кобилянської, 32 , Тел.:52-43-49, 55-39-56,  або за місцем  перебування на військовому обліку  у Кельменецький районний військовий комісаріат за телефоном 0508268775.

  •  

  •  

  •  

  •  
-