У районі триває підготовка до появи коронавірусу «COVID-19»

У районі триває підготовка до появи коронавірусу «COVID-19»

Голова районної державної адміністрації Богдан Олійник  проінспектував готовність інфекційного відділення КНП «Кельменецька центральна районна лікарня" Кельменецької районної ради до можливої появи коронавірусу на території району.

З метою якісного та ефективного медичного обслуговування населення району очільник виконавчої влади за участі медичних фахівців  перевірив наявні в лікарні засоби захисту від коронавірусу «COVID-19».

«Разом з тим, що працівники медичної галузі професійно ставляться до своїх обов’язків та мали  час підготуватися і вивчити наявний світовий досвід лікування хворих на коронавірус,  необхідно провести з ними відповідні навчання. Ми повинні мобілізуватися, об'єднати всі зусилля задля надання  допомоги та  підтримки тим, хто цього потребуватиме. На даний час розглядається питання про виділення коштів з резервного фонду на закупівлю відповідних засобів захисту», зауважив Богдан Олійник.

Також, з робочим візитом посадовець побував  на митному посту «Кельменці» МАПП «Росошани-Брічень», де  перевірив наявні засоби захисту працівників Державної прикордонної служби. У пункті пропуску прикордонники опитують громадян, які перетинають кордон, та  проводять температурний скринінг осіб, що прибувають із країн, де зафіксовано випадки зараження коронавірусом.  У разі виявлення у людини ознак гострих вірусних захворювань,  проводяться додаткові дослідження.

У разі появи симптомів, схожих на коронавірус «COVID-19», погіршення самопочуття, навіть якщо під час перетину кордону громадяни не мали проблем зі здоров’ям, для отримання своєчасної медичної допомоги в районі працює цілодобова «гаряча лінія»: 2-52-65, 0673732612, 0673731923.