Голова районної державної адміністрації Богдан ОЛІЙНИК здійснив виїзд до Росошанівської та Нелиповецької сільських рад

Голова районної державної адміністрації Богдан ОЛІЙНИК здійснив виїзд до Росошанівської та Нелиповецької сільських рад

20 травня голова районної державної адміністрації Богдан ОЛІЙНИК та перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор УРСУЛЯК здійснили виїзд до Росошанівської та Нелиповецької сільських рад з метою вивчення проблемних питань,  пов’язаних з проведенням будівельних робіт спортивного майданчика зі штучним покриттям Нелиповецького НВК та реконструкцією дитячого садка с Росошани.

Крім того, Богдан ОЛІЙНИК оглянув навчальні приміщення Росошанівського НВК, обговорив його матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення з керівником закладу. Поцікавився умовами перебування і навчання учнів, їх харчуванням, особлива увага приділялася здоров’ю дітей.

«Удосконалення медичної галузі за сучасних умов, покращення якості надання медичних .послуг мешканцям району» - була одною із тем для обговорення керівництва району та головного лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги Кельменецької районної ради під час візиту до села Росошани.

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/Kelmentsi.rda/photos/pcb.552015062414898/552014282414976/