Кельменецьке управління закликає платників Кельменеччини погасити заборгованість

Кельменецьке управління закликає платників Кельменеччини    погасити заборгованість

Суб’єктам господарювання слід пам’ятати, що створення та накопичення заборгованості призводить до негативних наслідків та фінансових санкцій.

Станом на 01 травня 2020 року у платників податків Кельменеччини, які перебувають на обліку у Кельменецькому управлінні податковий борг становить 1 773,0 тис. гривень.

Заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (надалі - ЄСВ) на початку травня 2020 року по Кельменецькому районі                                           становить 4 930,5 тис. гривень.

 

У Кельменецькому управлінні наголошують, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а це: соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Платнику у якого виник борг, надсилається вимога про сплату недоїмки, щоб дізнатися про наявність /відсутність податкового боргу можна скористатися  «Електронним кабінетом » за наявності електронного підпису. У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).