Діяльність Центру обслуговування платників Кельменецької ДПІ

Діяльність Центру обслуговування платників Кельменецької ДПІ

З початку 2020 року Центром обслуговування платників Кельменецької державної податкової інспекції Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області станом на 01 травня 2020 року надано 2 261 адміністративних послуг, в тому числі за квітень 2020 року надано 773 адміністративних послуг.

Видано 608 карток платника податків внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано  1 186 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 87 суб’єктів підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку  124 платники, також було здійснено  реєстрацію – 97 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  10 - книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи отримали 12 платників та  видано 23 - довідки про доходи, а також здійснено 2 підтвердження статусу податкового резидента України.

Внесенно – 8  відміток до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Зареєстровано - 13 реєстратори розрахункових операцій, 57 - книг обліку розрахункових операцій, 18 - розрахункових книжок.

          Центр обслуговування платників Кельменецької ДПІ Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області знаходяться за адресою: 60100, смт. Кельменці, вул. Бесарабська,49, тел. (03732) 2-02-90,                            електронна адреса (e-mail) cv.dpi[email protected]tax.gov.ua