Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк взяв участь у засіданні чергової сесії районної ради

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк взяв участь у засіданні чергової сесії районної ради

Сьогодні, 23 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Урсуляк взяв участь у засіданні XVIІІ сесії районної ради VII скликання, яка відбулася  під головуванням голови районної ради Віктора Ілаша за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищного та сільських голів, керівників установ, підприємств та організацій району, представників районних засобів масової інформації та громадськості.

На порядок денний сесії було винесено 10 питань, які попередньо розглядалися на засіданнях галузевих комісій районної ради. Із 34 депутатів районної ради на засіданні були присутні 24. Пленарне засідання пройшло з використанням електронної системи «Голос».

Відкриваючи засідання сесії, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні.

В ході пленарного засідання, депутатами районної затверджено Комплексну Програму розвитку первинної медико – санітарної допомоги в Кельменецькому районі на 2018-2020 роки; уточнено показники районного бюджету на 2018 рік; затверджено районну Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2019-2021 роки та план роботи районної ради на 2019рік та інше.

Про  хід медичної реформи в районі інформував головний лікар КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Дмитрук, який наголосив про необхідність всім заключити угоди з сімейними лікарями. Станом на сьогодні заключено 22750 декларацій. Т. в. о. головного лікаря КУ «Кельменецька центральна районна лікарня» Ірина Коцюбан висловила подяку селищному, сільським головам за допомогу  у збиранні овочів для стаціонару, закликала долучатися до донорства.