Заступники голови ОДА та голови РДА обговорили низку соціально-економічних питань із життя області

Заступники голови ОДА та голови РДА обговорили низку соціально-економічних питань із життя області

Заступники голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк, Наталія Гусак та Ірина Ісопенко провели нараду із головами районних державних адміністрацій, під час якої розглянули низку соціально-економічних питань із життя області.

Так, Богдан Ковалюк обговорив із керівниками виконавчої влади районів хід виконання місцевих бюджетів за останні місяці та реалізацію проєкту «Велике будівництво» на території Буковини. Він попросив голів РДА контролювати процес робіт та координувати свої дії із органами місцевого самоврядування. Також розглянули питання реформи децентралізації у частині формування субрегіональних рівнів.

Про впровадження у ОТГ проєкту «Соціальна громада» говорила Наталія Гусак. Крім того, ішлося про оздоровлення дітей пільгових категорій у 2020 році, а також моніторинг життя сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Ірина Ісопенко розповіла головам РДА про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та підготовку до нового навчального періоду. Учасники наради звернули увагу на окремі питання, які стосуються розвитку культури в регіоні.