За минулу добу до лікарень області через коронавірус госпіталізували 99 буковинців

За минулу добу до лікарень області через коронавірус госпіталізували 99 буковинців

Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 7614 буковинців. У лікарнях області станом на 17 жовтня перебувають 702 людей. Із них у 458 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 99 осіб.

У медичних закладах станом на 17 жовтня лікують 78 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 57, на апаратах штучної вентиляції легень – 5.

210 пацієнтів у лікарнях Чернівецької області перебувають на кисневій терапії.

________________

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано чотири летальних випадки.

▪️ Чоловік 1949 р. н., із Хотинщини. Мав підозру на COVID-19. Хворів на двобічну пневмонію, ішемію, серцеву недостатність. Помер у Хотинській ЦРЛ.

▪️ Жінка, жителька Сторожинецького району, 1958 р. н., із підтвердженим коронавірусом. Мала двобічну полісегментарну пневмонію, гіпертонію, ішемію, важкий цукровий діабет, тромбоемболію легеневої артерії. Померла у Сторожинецькій ЦРЛ.

▪️ Чоловік із підозрою на коронавірус, 1955 р. н., житель Заставнівського району. Хворів на важку двобічну пневмонію, гіпертонію, мав гостре порушення мозкового кровообігу, серцеву недостатність. Останні два тижні був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Помер у Заставнівській ЦРЛ.

▪️ Чоловік із Кельменецького району, 1961 р. н. COVID-19 у нього підтверджено. Мав важку двобічну пневмонію, цукровий діабет, атеросклероз, ішемію, складну серцеву патологію. Помер у обласній лікарні.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 407.