Співчуття голови Кельменецької РДА Віталія Швеця у зв'язку із загибеллю Героя Сергія Проданюка з с.Оселівка

Співчуття голови Кельменецької РДА Віталія Швеця у зв'язку із загибеллю Героя Сергія Проданюка з с.Оселівка

Висловлюю щирі слова співчуття рідним та близьким нашого земляка солдата 10 гірсько-піхотної бригади Сергія Григоровича Проданюка з с.Оселівка, котрий загинув у зоні Операції Об'єднаних Сил 29 листопада 2018 року, відбиваючи напад диверсійно-розвідувальної групи бойовиків.

Сергій Проданюк, 1969  року народження, вважався  зниклим безвісти після боїв у районі Кримського на Луганщині з 29 листопада 2018 року.  5 грудня після кількаденних перемовин  за участю представників ОБСЄ збройні формування Російської Федерації таки повернули тіло загиблого і  передали українській стороні.

Сергій Проданюк був волонтером та добровольцем у Правому секторі.  З жовтня 2017 року Келеменецьким районним військовим комісаріатом (РВК) був направлений в навчальний центр Старичі Львівської області для проходження військової служби за контрактом. В подальшому проходив військову службу в 10 гірсько-штурмовій бригаді. 
У загиблого залишилася мати Майя Федорівна та сестра Людмила, які проживають у Миколаївській області, у Чернівцях залишився дядько Василь Проданюк.

Нехай Господь дасть сили перенести тяжку втрату родині загиблого. Уся Кельменеччина схиляє голову перед подвигом Сергія Проданюка.

Вічна пам'ять та Царство Небесне!

Слава Україні!