Звернення голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Звернення голови  районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА  до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Сьогодні, в день 35-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції ми віддаємо шану тим, хто став на шляху ядерної загрози і тим, хто був змушений залишити рідні домівки - евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда.

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників Чорнобильської атомної електростанції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Шановні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи! Ви є справжнім прикладом патріотизму та мужності. Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з вами буде людська повага за ваші добрі справи.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.