Рятувальники закликають громадян та священнослужителів бути максимально обережними з вогнем у період Великодніх свят

Рятувальники закликають громадян та священнослужителів бути максимально обережними з вогнем у період Великодніх свят

Щоб пасхальні свята минули без надзвичайних подій, рятувальники та священнослужителі об’єднали зусилля у проведенні профілактичних заходів. Напередодні Великодня співробітники ДСНС смт Кельменці провели інструктажі з настоятелями храмів та особами, відповідальними за пожежну безпеку у культових закладах.

Рятувальники нагадали про основні заходи пожежної безпеки під час богослужінь у храмах, роз’яснили правила користування протипожежним інвентарем та первинними засобами пожежогасіння, а також вручили друковану продукцію з правил безпеки. Крім того, акцентували увагу священнослужителів на посиленому контролі за протипожежним станом культових споруд після завершення богослужінь, пояснили що відповідальна особа з числа служителів церкви повинна щоразу ретельно перевіряти, щоб усі свічки та лампади були погашені.

Головне управління ДСНС у Чернівецькій області звертається до священнослужителів: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах, будьте обережні при користуванні відкритим вогнем. Пильнуйте за справністю електричних мереж, забезпечте наявність у храмах достатньої кількості вогнегасників!  Звертаємось і до всіх буковинців: будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки для власного блага! Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом, – людське життя!      

Провідний інспектор Кельменецького РС УДСНС

Павло Снозик