Дністровською районною державною адміністрацією оголошено конкурси на зайняття вакантної посади державної служби

Дністровською районною державною адміністрацією оголошено конкурси на зайняття вакантної посади державної служби

Дністровською районною державною адміністрацією оголошено конкурси на зайняття вакантної посади державної служби:

Категорії «Б» начальника відділу архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та природних ресурсів райдержадміністрації.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта, галузь знань «Архітектура та будівництво», за спеціальністю архітектура та містобудування, освітній ступінь не нижче магістра (у разі, коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «Б», здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту», така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Вільне володіння державною мовою.

 

Категорії «В» головного спеціаліста відділу архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та природних ресурсів райдержадміністрації.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта, галузь знань «Архітектура та будівництво», освітній ступінь не нижче бакалавра, або молодшого бакалавра.

Досвіду роботи не потребує.

Вільне володіння державною мовою.

 

Категорії «Б» завідувача сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта, галузь знань «Цивільна безпека», «Право», «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», освітній ступінь не нижче магістра (у разі, коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «Б», здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту», така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Вільне володіння державною мовою.

Категорії «В» головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта, освітній ступінь не нижче бакалавра, або молодшого бакалавра.

Досвіду роботи не потребує.

Вільне володіння державною мовою.

 

Детальна інформація знаходиться на порталі вакансій державної служби Національного агенства України з питань державної служби за посиланнями:

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=95917

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=95919

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=95925

https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=95930

 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону 20467.