Голова районної державної адміністрації Віталій Швець взяв участь у черговій сесії районної ради

Голова районної державної адміністрації Віталій Швець взяв участь у черговій сесії районної ради

            Сьогодні, 21 грудня, голова районної державної адміністрації Віталій Швець взяв участь у черговій  XІХ сесії районної ради VII скликання, яка відбулася під головуванням голови районної ради Віктора Ілаша.

В роботі сесії також взяли участь керівник апарату, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники  засобів масової інформації та громадськість.

Перед початком роботи сесії депутати хвилиною мовчання згадали загиблого під час виконання військового завдання у зоні Операції Об’єднаних Сил Сергія Проданюка.

В порядок денний сесії було включено 20 питань, які попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями ради.

Депутатами районної ради було затверджено районний бюджет на 2019 рік, проект якого попередньо розглядався на спільному засіданні всіх постійних комісій. Поряд із рядом питань щодо управління комунальною власністю, депутатами розглянуто хід виконання окремих районних програм та затверджено декілька нових, які почнуть діяти з 2019 року, зокрема Програма економічного і соціального розвитку  Кельменецького району на 2019 рік; Програма розвитку малого і середнього підприємництва в Кельменецькому районі на 2019-2020 роки; Комплексна програма розвитку освіти в Кельменецькому районі на 2019-2023 роки; районна комплексна Програма доступу жителів району до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2019-2020 роки. Також затверджено статут  КНП «Кельменецька центральна районна лікарня».

Чимало обговорень було навколо пропозиції депутата В'ячеслава Дєдова про підтримку звернення щодо сприяння у відкритті навчально-практичного центру сільськогосподарського напрямку на базі Кельменецького професійного ліцею (за спеціальностями тракторист, машиніст). Директор Кельменецького професійного ліцею Ярослав Чура, який виступив перед присутніми, зауважив про важливість створення такого Центру, що в свою чергу дасть можливість залучати соціальних партнерів, керівників агроформувань для покращення матеріально-технічної бази ліцею. І найголовніше, що учні матимуть змогу  проходити практику на сучасній техніці. Головним завданням Центру буде впровадження прогресивних технологій у навчальний процес та виробництво, взаємозв’язок між агропідприємствами, формування в учнів практичних навичок та умінь.

Активне обговорення було і щодо питання про стан доріг району в зимовий період. 

По закінченню пленарного засідання керівники району привітали з професійним святом енергетиків та вручили подяку з нагоди цього свята депутату районної ради, начальнику Кельменецького РЕМу Віталію Федорову. А також привітали всіх депутатів, гостей та запрошених із прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим.