Відбулася сесія районної ради

Відбулася сесія районної ради

Сьогодні, 22 березня, голова райдержадміністрації Віталій Швець взяв участь у роботі ХХІ сесії Кельменецької районної ради VІІ скликання, яка відбулася під головуванням голови районної ради Віктора Ілаша. Із 34 депутатів на засідання прибули 25. В порядок денний засідання сесії було включено 18 питань, які попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями ради.

Депутатами районної ради розглянуто інформацію керівника Кельменецької місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району; хід виконання ряду районних програм: Програми розвитку інформаційної та поліграфічної галузей Кельменецького району на 2016-2020 роки, Районної програми запобігання дитячій бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання в 2017-2021 роки, Програми покращення умов обслуговування платників податків Кельменецького району на 2018-2019 роки, та підсумки виконання Програм, термін дії яких закінчився у 2018 році. Було також затверджено Програму покращення умов обслуговування населення Кельменецького району щодо призначення всіх видів державних соціальних допомог на 2019-2021 роки та внесено зміни до окремих діючих Програм.

Народні обранці затвердили фінансовий план на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради та внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; про утворення Спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради; про внесення змін до Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Кельменецького району тощо.  

Разом з тим, оголошено конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня». Депутати Олександр Пастух та В’ячеслав Дєдов цікавилися щодо порядку проведення конкурсу на дану посаду.

Окрім того, депутат районної ради Олександр Пастух вкотре підняв питання щодо  функціонування комунального підприємства «Кельменецька центральна аптека». Як відомо рішення про її створення прийнято депутатами райради, а підприємство через ряд причин ще не функціонує. Голова фракції політичної партії БЮТ В’ячеслав Дєдов наголосив позицію однопартівців включити дане питання до порядку денного наступної сесії.