Кельменецький РС УДСНС України у Чернівецькій області

ПРАВИЛА пожежної безпеки на виборчих дільницях району

ПРАВИЛА пожежної безпеки на виборчих дільницях  району

21 квітня поточного року відбудеться другий тур виборів Президента України. Під час голосування на виборчих дільницях перебуватиме чимало громадян. Тож, рятувальники Кельменечини вкотре нагадують про необхідність дотримання правил безпеки на дільничних виборчих дільницях району.

ПРАВИЛА пожежної безпеки на виборчих дільницях  району 

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових.

Приміщення виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками відповідно до встановлених норм.

На виборчих  дільницях потрібно провести профілактичний огляд електрообладнання кваліфікованим електриком, виявлені недоліки ПУЕ усунути.

В приміщеннях виборчих дільниць забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем.

Забороняється користуватись електроприладами та обігрівачами кустарного виробництва.

Для всіх кабін слід установити загальний вимикач для одночасного вимикання подачі електроенергії.

В приміщеннях, де є пічне опалення, провести його профілактичний огляд та справність димоходів, виявлені недоліки протипожежного стану усунути.

Всі особи, які беруть участь в роботі виборчих дільниць повинні пройти інструктаж із правил пожежної безпеки під підпис.

В приміщеннях повинен бути справний телефонний зв’язок, при виникненні пожежі – негайно повідомити про це по телефону “101” або 2-11-08 до пункту зв’язку 10 Державної пожежно-рятувальної частини смт Кельменці, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів з приміщення і прийняти міри щодо гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття пожежних підрозділів.

Пам’ятайте: щоб не трапилося пожежі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки!

 

Кельменецький РС УДСНС України у Чернівецькій області