Проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Кельменецького району


  • 15/05/2019
Проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Кельменецького району

Вчора, 14 травня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Швеця в Кельменецькому районі проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту Кельменецької ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації під час вибуху на потенційно-небезпечному об’єкті (АЗС)».

Дане навчання було проведено згідно із відповідним Планом, затвердженим  розпорядження обласної державної адміністрації від 09.04.2019 р. № 335-р.

Тренування організовано для керівного складу цивільного захисту Кельменецької ланки, членів Кельменецької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайний ситуацій, керівників спеціалізованих служб цивільного захисту Кельменецького району, в яких  взяли участь начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, заступник керівника штабного тренування – начальник штабу керівництва штабного тренування Олексій Гайдай, заступник начальника УДСУ НС у Чернівецькій області Андрій Андроняк, начальник відділу організаційних заходів цивільного захисту УДСУ НС у Чернівецькій області, помічник начальника штабу керівництва штабного тренування Віктор Дяків та ін.

В ході тренування перевірено готовність органів управління цивільного захисту Кельменецької ланки до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вдосконалено організацію оповіщення, проведення евакуації населення . Посадовими особами органів управління набуто практичних навичок, досягнено злагодженості у роботі, необхідних для виконання завдань щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

Можна зробити висновок, що тренування пройшли досить організовано, тема і навчальні питання відпрацьовані. Цілі його досягнуті. Було чітко відпрацьовано порядок взаємодії органів управління та сил цивільного захисту Кельменецької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області. Результати тренувань будуть найближчим часом. Разом з тим, варто відзначити що на високому рівні  спрацювали начальник спеціалізованої комунально-технічної служби, начальник Кельменецького ВУЖКГ Микола Довгань, заступник начальника спеціалізованої служби цивільного захисту сільськогосподарських тварин та рослин, начальник Кельменецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області   Віктор Кувіла та начальник штабу відділу поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Віталій Швець. 

Коментарі