Віталій Швець взяв участь у засіданні сесії Кельменецької районної ради

Віталій Швець взяв участь у засіданні сесії Кельменецької районної  ради

27 червня голова районної державної адміністрації Віталій Швець взяв участь у І пленарному засіданні ХХІІ сесії  районної ради VІІ скликання, яке відбулося під головуванням голови районної ради Віктора Ілаша за участі 23 депутатів районної ради начальників управілнь та відділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, селищного, сільських голів, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

До порядку денного пленарного засідання сесії було включено 16 питань, які попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями ради. Зокрема, депутати розглянули питання про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2018 рік, хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Кельменецького району на 2018-2020 роки та «Програми розвитку інформатизації Кельменецького району на 2018-2020 роки».

Було також затверджено «Програму покращення умов надання сервісних (адміністративних) послуг населенню району територіальним сервісним центром №7345 Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області» та внесено зміни до «Комплексної програми сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України при казначейському обслуговуванні установ та організацій Кельменецького району на 2017-2019 роки», «Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Кельменецького району на 2018-2020 роки».

Крім того, розглянуто ряд інших питань щодо управління спільною власністю територіальних громад сіл, селища району, затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, уточнення показників районного бюджету на 2019 рік. Присвоєно звання Почесного громадянина Кельменецького району Леоніду Йосиповичу Буняку,  колишньому голові Кельменецького райвиконкому, депутату Чернівецької обласної і Кельменецької районної рад  та Петру Юхимовичу Москалюку, заступнику головного лікаря з медичної частини КНП «Кельменецька центральна районна лікарня».

Питання про надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою їх геологічного вивчення викликало чимало дискусій серед депутатів. Депутатом районної ради Пастухом О.Д. вкотре було піднято питання щодо вирішення кадрового питання для повноцінного функціонування створеного комунального підприємства «Кельменецька центральна аптека», яке буде розглянуте на ІІ пленароному засіданні.

Крім того, голова райдержадміністрації Віталій Швець проінформував депутатів районної ради про  підготовлені райдержадміністрацією пропозиції щодо позиції удосконалення адміністративно-територіального устрою Чернівецької області, де чітко вказано конкретні факти і переваги, щоб адміністративним центром були Кельменці.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.