Упродовж вихідних вогнеборці ліквідували 3 пожежі сухої трави

Упродовж вихідних вогнеборці ліквідували 3 пожежі сухої трави

Більшість пожеж, які сталися у Кельменецькому районі упродовж вихідних, виникли на відкритій території. Суха трава горіла у смт Кельменці, с.Вороновиця та с.Мошанець.

Зокрема, 8 вересня у селі Вороновиця люди, що відпочивали на річці Дністер, помітили пожежу сухої трави неподалік. Відпочивальники зателефонували на лінію 101 і за вказаною адресою прибув черговий караул 10 державної пожежно-рятувальної частини смт Кельменців. Площа пожежі на той момент склала 2 га. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час прибуття. Вогонь знищив 2 га сухої трави. Попередня причина пожежі – необережність під час паління невстановленої особи.

Через такі пожежі із початку року знищено десятки гектарів угідь із сухою рослинністю. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. Через такі пожежі живцем гинуть тварини, котрі не встигають врятуватися.

Вогнеборці звертаються до всіх мешканців краю з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем. Бережіть природу і вона вам віддячить сторицею!!!