Для потреб КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» передано 5 сучасних ноутбуків та принтер

Для потреб КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» передано 5 сучасних ноутбуків та принтер

В рамках реформування медичної галузі, для укладання угод з Національною службою охорони здоров’я для Кельменецької центральної районної лікарні виникла потреба у придбанні  комп’ютерної техніки.

Вирішення даного питання було на контролі у районної влади, яка з відповідним клопотанням зверталася до благодійників та меценатів. Відгукнулися органи місцевого самоврядування та аграрії. Зокрема, компанія «Контінеталь Фармерз Груп» для потреб КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» закупила 5 сучасних ноутбуків та принтер на загальну суму понад 37 тис.грн.

Сьогодні, 28 листопада, відбулася зустріч керівництва району, в.о.директора КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» Олександра Доготаря із заступником керівника кластеру «Буковина» компанії «Контінеталь Фармерз Груп» Яном Стрільчуком, який передав придбану комп’ютерну техніку для центральної районної лікарні в рамках  проекту допомоги населеним пунктам «Соціальний розвиток громад».

Як зазначив Ян Стрільчук, компанія практикує різні соціальні проекти для підтримки закладів охорони здоров’я, закладів освіти та ін.  «Для  Кельменецької центральної районної лікарні це також вже не перша допомога. Робота в даній сфері й надалі буде продовжуватися», - підкреслив аграрій.