Відбулася позачергова XХІV сесія районної ради VII скликання

Відбулася позачергова XХІV сесія районної ради VII скликання

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, відбулася позачергова XXIV сесія Кельменецької районної ради VІІ  скликання, яку провів голова районної ради Віктор Ілаш за участі 26 депутатів районної ради, керівника апарату, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, селищного, сільських голів, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

Засідання сесії розпочалося хвилиною мовчання за загиблим земляком Сергієм Проданюком, який загинув рік тому, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, у зоні Операції Об'єднаних Сил, в районі Кримського Луганської області, відбиваючи напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи бойовиків.  

До порядку денного засідання сесії було включено 13 питань. Зокрема, депутати розглянули питання про звіт голови районної ради, затверджено Програму збереження архівних фондів в Кельменецькому районі на  2020-2024 роки, план роботи районної ради VІІ скликання на 2020 рік, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та уточнено показники районного бюджету  на 2019 рік, внесено зміни до Комплексної програми профілактики правопорушень в Кельменецькому районі на 2017-2020 роки а також до  Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та  закладів, що  перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району. Голові районної ради присвоєно черговийранг посадової особи місцевого самоврядування.

До присутніх звернувся депутат районної ради Борис Пилипчук, начальник відділу у Кельменецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, який поінформував про важливі зміни у земельній реформі, проведення обліку земель та що необхідно зробити власникам земельних паїв, які мають свідоцтва право власності старого зразка та яким не присвоєно кадастрового номера.

Окрім того, депутатами прийнято Звернення депутатів Кельменецької районної ради щодо удосконалення адміністративно-територіального устрою районного рівня Чернівецької області до  Президента України,  Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України, Української асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування, Міністерства розвитку громад та територій України, Чернівецької обласної державної адміністрації.