Рятувальники провели інструктаж у дитсадку із педагогічним колективом

Рятувальники провели інструктаж у дитсадку із педагогічним колективом

Коли дитина перебуває у навчальному закладі, відповідальність за неї несуть педагоги. Для них важливо не тільки мати змогу навчати дітей, а й необхідно гарантувати малечі безпеку. Тому вчителі та вихователі повинні знати, як діяти в тій чи іншій загрозливій ситуації, як надати домедичну допомогу в разі потреби та інше.

З метою навчання педагогічного колективу цим принципам і правил безпеки фахівці Кельменецького районного сектору Управління ДСНС України в Чернівецькій області провели інструктаж із працівниками дошкільного навчального закладу №1 смт Кельменці. Представники Служби порятунку пояснили присутнім,  які причини найчастіше призводять до загорань, нагадали правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб уникнути пожежі, вказали вихователям та іншим працівникам дитячого садочку, як правильно проводити евакуацію з приміщення, яких інших заходів слід вжити у першу чергу, помітивши пожежу. На практиці рятувальники продемонстрували працівникам установи, як можна ліквідувати загорання на ранній стадії за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Вогнеборці пояснили, що в умовах пожежі чи іншої надзвичайної ситуації у дошкільному закладі слід діяти швидко, чітко та злагоджено, адже від правильності вжитих заходів дорослими залежить життя та здоров’я дітей.

 

Кельменецький районий сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області