Фахівці інспекторського складу провели рейд у житловому секторі

Фахівці інспекторського складу провели рейд у житловому секторі

Вчора, 12 грудня 2019 року, працівники районного підрозділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальний рейд у житловому секторі смт Кельменці. Під час рейду рятувальники нагадувли громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, пояснювали буковинцям, як діяти у разі виникнення пожеж у житлових будинках чи господарських будівлях, та навчали, як запобігти пожежі.

Фахівці Служби порятунку поспілкувалися із місцевими жителями, закликали їх ретельно перевіряти справність електромережі у домівках, наголошували не перевантажувати їх великою кількістю увімкнених електроприладів задля уникнення пожеж внаслідок короткого замкнення. Вогнеборці також нагадали мешканцям області правила користування пічним опаленням, адже у зимовий період недотримання правил безпеки при його експлуатації є однією з найчастіших причин виникнення пожеж.

Під час візитів до приватних домоволодінь у населених пунктах рятувальники розповіли людям про причини і наслідки виникнення пожеж в житлових будинках та господарських будівлях.

Також вогнеборці вручали громадянам листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.

Кельменецький РС УДСНС України в Чернівецькій області