Відбулася сесія районної ради

Відбулася сесія районної ради

Вчора, 20 грудня 2019 року, в.о.голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк взяв участь у І пленарному засіданні чергової ХХV сесії Кельменецької районної ради VII скликання, яка відбулася під головуванням заступника голови районної ради Анатолія Горобця за участі 22 депутатів районної ради із 34, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств, організацій району, селищного та сільських голів, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

До порядку денного пленарного засідання було включено 19 питань. Усі питання були докладно обговорені в постійних комісіях і за результатами було надано відповідні рекомендації щодо їх розгляду та проектів рішень. На спільному засіданні комісій, яке відбулося напередодні пленарного засідання сесії депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Марії Карапчієвської щодо районного бюджету на 2020 рік та відповідно підтримали висновки з цього питання.

Депутатами районної ради прийнято районний бюджет на 2020 рік, уточнено показники районного бюджету на 2019 рік,  Програму економічного і соціального розвитку Кельменецького району на 2020 рік, а також план роботи районної ради VII скликання на 2020 рік.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм, а саме: «Покращення обслуговування платників податків Кельменецького району на 2020-2021 роки»; «Комплексна програма розвитку культури в Кельменецькому районі на 2020-2022 роки» та «Комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2020-2022 роки».

Депутати в порядку контролю розглянули також і хід виконання ряду інших районних програм та внесли до окремих зміни. Крім того, було обговорено ряд питань комунальної власності, зокрема внесено зміни до статутів окремих комунальних підприємств, погоджено надання дозволу на здійснення поліпшень орендованого приміщення, затверджено перелік об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району і підлягають відчуженню (продажу) в 2020 році та прийнято рішення про приватизацію (відчуження) окремого об’єкта комунальної власності.

У засіданні сесії за домовленістю депутатів на спільному засіданні постійних комісій зроблено перерву, продовження роботи перенесено на початок 2020 року.  Розгляд питання щодо призначення директора КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради відтерміновано. Депутати запропонували більш детально його вивчити.

В результаті обговорення усіх питань, депутатами було ухвалено відповідні рішення.

На завершення в.о.голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк всіх присутніх привітав з  прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим.