• Набори данних
  • Реєстр районних установ, підприємств та організацій
  • Реєстр ЗМІ в районі
  • Реєстр релігійних громад
  • Місцеві бюджети
  • Реєстр містобудівних умов та обмежень
  • Містобудівна документація
  • Інтерактивна карта захисних споруд

Набори данних

Реєстр районних установ, підприємств та організацій

  • Реєстр районних установ, підприємств та організацій

Реєстр ЗМІ в районі

  • Реєстр ЗМІ в районі

Реєстр релігійних громад

  • Конфесійні громади Кельменецького району

Конфесійні громади Кельменецького району

 

п/п

Назва громади

Конфесія

Дата реєстрації

Адреса культового приміщення

Орієнтована кількість парафіян

Тип ритуальної будівлі (собор, церква, синагога, молитов. буд., монастир, тощо)

Керівник

1

Церква Архістратига Михайла

(Кельменці)

УПЦМП

20.11.1991

смт.Кельменці, вул. Грушевського

5450

церква

Твердохліб В’ячеслав Олександрович

2

Церква Ікони Почаївської Божої Матері (Кельменці)

УПЦМП

 

смт.Кельменці, вул. Карпатська, 13

 

церква

Лєкар Олег Веніамінович

3

Євангельські християни-баптисти

(Кельменці)

ЄХБ

18.12.1991

смт.Кельменці, вул. Сагайдачного

75

молитовний будинок

Паламарчук Микола Іванович

2-22-73

4

Громада Свідків Єгови

(Кельменці)

Свідки Єгови

14.04.1993

смт.Кельменці

26

молитовний будинок

Банарюк Віктор Дмитрович

5

Церква Свято Іллі (ст. Ларга)

УПЦМП

31.08.1998

ст. Ларга, вул. Привокзальна

120

церква

Попельницький Сергій Васильович

2-12-42

6

Вознесенська православна церква (Бабин)

УПЦМП

 

с.Бабин

250

церква

Процюк Іван Тимофійович

7

Євангельські християни-баптисти(Бабин)

ЄХБ

18.12.1991

с.Бабин

108

молитовний будинок

Губатий Петро Іванович

8

Свідки Єгови (Бабин)

свідки Єгови

25.07.2000

с.Бабин

48

молитовний будинок

Бодянчук Петро Веніамінович

9

Свято-Дмитрівська церква (Бернове)

УПЦМП

20.11.1991

с.Бернове

570

церква

Галатович Микола Володимирович

10

Євангельські християни-баптисти

ЄХБ

18.12.1991

с.Бернове

62

молитовний будинок

Майстер Віталій Васильович

11

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Бузовиця)

УПЦМП

21.11.1991

с.Бузовиця

540

церква

Фуштей Валерій Дмитрович

12

Євангельські християни-баптисти

(Бузовиця)

ЄХБ

04.02.1994

с.Бузовиця

41

молитовний будинок

Андрєєв Анатолій Олексійович

2-66-32

13

Свято-Дмитрівська церква (Бурдюг)

УПЦМП

18.12.1991

с.Бурдюг

220

церква

Лупашко Вітайлій Михайлович

14

Євангельські християни-баптисти (Бурдюг)

ЄХБ

20.11.1991

с.Бурдюг

35

молитовний будинок

Доцен Петро Іванович

15

Свято-Покровська церква (Вовчинець)

УПЦМП

18.12.1991

с.Вовчинець

160

церква

Мігас Віктор Васильович

16

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Вороновиця)

УПЦМП

09.10.1991

с.Вороновиця

50

церква

Соболь Віталій Миколайович

17

Адвентисти сьомого дня (Вороновиця)

АСД

08.12.2008

с.Вороновиця

43

молитовний будинок

Підлісний Валентин Володимирович

18

Євангельські християни-баптисти (Вороновиця)

ЄХБ

22.01.1992

с.Вороновиця

40

молитовний будинок

Губатий Василь Іванович

19

Свято-Миколаївська церква (Грушівці)

УПЦМП

20.11.1991

с.Грушівці

285

церква

Заіц  Георгій Костянтинович

20

Церква Євангельських християн-баптистів (Грушівці)

ЄХБ

18.12.1991

с.Грушівці

105

молитовний будинок

Рудий Анатолій Васильович

21

Свято-Покровська церва

(Дністрівка)

УПЦМП

2007 р.

с.Дністрівка

900

церква

Луцик Вадим Флорович

22

Євангельські християни-баптисти

(Дністрівка)

ЄХБ

09.10.2001

с.Дністрівка

8

молитовний будинок

Доцен Петро Іванович

23

Свято-Успенська церква (Зелена)

УПЦМП

19.10.1991

с.Зелена

850

церква

Щербан Георгій Іванович

24

Церква християн віри євангельської п’ятидесятники (Зелена)

П’ятидесят-ники

 

с.Зелена

 

молитовний будинок

Задорожняк Анатолій Васильович

25

Церква адвентистів сьомого дня (Зелена)

АСД

15.05.1992

с.Зелена

45

молитовний будинок

Тимко Віктор Артемович

26

Церква Св. Благовірного князя Олександра Невського (Іванівці)

УПЦМП

20.11.1991

с.Іванівці

250

церква

Семенишин Олег Васильович

27

Свідки Єгови (Іванівці)

Свідки Єгови

17.06.1996

с.Іванівці

45

молитовний будинок

Степанов Павло Анатолійович

28

Євангельські християни-баптисти (Іванівці)

ЄХБ

28.04.1994

с.Іванівці

56

дім молитви

Сугак Іван

29

Свято-Дмитрівська церква (Козиряни)

УПЦМП

 

с.Козиряни

150

церква

Федоряк Дмитро Іванович

30

Євангельські християни-баптисти (Козиряни)

ЄХБ

22.02.1992

с.Козиряни

70

молитовний будинок

Колібаба Олександр Станіславович

31

Адвентисти сьомого дня (Козиряни)

АСД

02.10.1992

с.Козиряни

31

молитовний будинок

Тимко Віктор Артемович

32

Свято-Успенська церква (Комарів)

УПЦМП

20.11.1991

с.Комарів

250

церква

Луцик Вадим Флорович

33

Євангельські християни-баптисти (Комарів)

ЄХБ

22.01.1991

с.Комарів

60

молитовний будинок

Равлюк Іван Степанович

34

Церква Успіня Пресвятої Богородиці (Коновка)

УПЦМП

09.10.1991

с.Коновка

450

церква

Швець Іван Васильович

35

Адвентисти сьомого дня (Коновка)

АСД

17.07.1992

с.Коновка

51

молитовний будинок

Підлісний Валентин Володимирович

36

Євангельські християни-баптисти (Коновка)

ЄХБ

09.10.1991

с.Коновка

14

молитовний будинок

Скріпій Микола Митрофанович

37

Петро-Павлівська церква (Ленківці)

УПЦМП

09.10.1991

с.Ленківці

265

церква

Рус Микола Танасійович

38

Капличка св.муч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (Ленківці)

УПЦМП

 

с.Ленківці

 

капличка

Рус Микола Танасійович

39

Євангельські християни-баптисти (Ленківці)

ЄХБ

22.02.1992

с.Ленківці

80

молитовний будинок

Базилюк Дмитро Іванович

40

Українська православна Автокефальна Канонічна церква (Ленківці)

православ-на церква

 

с.Ленківці

 

церква

Вдовічен Віктор Миколайович

41

Свято-Покровська церква (Лівинці)

УПЦМП

20.11.1991

с.Лівинці

61

церква

Руснак Василь Васильович

0 236 56695

42

Християни віри євангельської

ХВЄ

01.09.1995

с.Лівинці

73

молитовний дім

Паращук Ігор Олександрович

0 232 34572

43

Церква Успіня Пресвятої Богородиці (Лукачани)

УПЦМП

20.11.1991

с.Лукачани

450

церква

Попельницький Сергій Васильович

44

Євангельські християни-баптисти

ЄХБ

11.10.1991

с.Лукачани

60

молитовний будинок

Радецький Віктор Степанович

45

Свято-Михайлівська церква (Михайлівка)

УПЦМП

20.11.1991

с.Михайлівка

47

церква

Руснак Василь Васильович

0 236 56695

46

Свято-Іоанно-Богословська церква (Мошанець)

УПЦМП

01.01.1996

с.Мошанець

100

церква

Шевчук Іван Савович

47

Євангельські християни-баптисти (Мошанець)

ЄХБ

22.01.1992

с.Мошанець

200

молитовний будинок

Довганський Роман Іванович

48

Адвентисти сьомого дня (Мошанець)

АСД

14.04.1993

с.Мошанець

23

молитовний будинок

Єременко Павло Васильович

49

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Нагоряни)

УПЦМП

20.11.1991

с.Нагоряни

85

церква

Беженар Ярослав Ілліч

50

Євангельські християни-баптисти (Нагоряни)

ЄХБ

02.10.1992

с.Нагоряни

35

молитовний будинок

Пастушок Іван Сергійович

51

Церква Воздвиження Чесного Хреста (Нелипівці)

УПЦМП

20.11.1991

с.Нелипівці

вул.Соборна, 8

1300

церква

Ткач Анатолій Васильович

вул. Головна, 1а,

52

Свідки Єгови

(Нелипівці)

Свідки Єгови

 

с.Нелипівці

вул. Бричанський шлях, 14

162

молитовний будинок

Банарюк Віктор Дмитрович

смт.Кельменці, вул. Богуна, 9

2-53-40

53

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Новоселиця)

УПЦМП

17.11.2008

с.Новоселиця

300

церква

Фуштей Дмитро Валерійович

54

Свідки Єгови (Новоселиця)

Свідки Єгови

 

с.Новоселиця

 

молитовний будинок

Скрипник Михайло Миколайович

55

Євангельські християни-баптисти (Новоселиця)

ЄХБ

 

с.Новоселиця

 

молитовний будинок

Іванов Віктор Васильович

56

Адвентисти сьомого дня (Новоселиця)

АСД

 

с.Новоселиця

 

молитовний будинок

Єременко Павло Васильович

57

Християни віри Євангельської (Новоселиця)

Християни віри Євангельсь-кої

 

с.Новоселиця

 

молитовний будинок

Єфименко Петро Васильович

58

Свідки Єгови (Новоселиця)

Свідки Єгови

 

с.Новоселиця

 

молитовний будинок

Беженар Сергій Вікторович

59

Свято-Михайлівська церква (Оселівка)

УПЦМП

20.11.1991

с.Оселівка

400

церква

Домбровський Віктор Миколайович

60

Євангельські християни-баптисти (Оселівка)

ЄХБ

18.12.1991

с.Оселівка

64

молитовний будинок

Гонтюк Микола Михайлович

61

Свято-Михайлівська церква (с.Перківці)

УМЦКБ

 

с.Перківці

900

церква

Шелін Павло Іванович

62

Євангельські християни-баптисти

(с.Перківці)

ЄХБ

 

с.Перківці

80

молитовний будинок

Панчук Петро Федорович

4-42-76

63

Свято-Троїцька церква (с.Путрине)

УПЦМП

 

с.Путрине

180

церква

Шевчук Іван Савович

64

Адвентисти сьомого дня (с.Путрине)

АСД

 

с.Путрине

19

церква

Підлітний  Валентин Володимирович

65

Євангельські християни-баптисти (с.Путрине)

ЄХБ

 

с.Путрине

25

молитовний будинок

Зінзюк Юхим Петрович

3-41-60

66

Свято-Різдва Богородиці Церква

(Подвір’ївка)

УПЦМЦ

 

с.Подвір’ївка

 

церква

Костенюк Ілля Васильович

67

Свідки Єгови

(Подвір’ївка)

Свідки Єгови

 

с.Подвір’ївка

 

зал царства

старійшина Чебанік Віктор Олександрович

68

Євангельські християни-баптисти

(Подвір’ївка)

ЄХБ

 

с.Подвір’ївка

 

дім молитви

Лісько Леонід Миколайович

69

Свято-Дмитріївська церква (Росошани)

УПЦМП

20.11.1991

с.Росошани

1600

церква

Токар Микола Васильович

2-99-79

70

Помісна церква християн віри Євангельської п’ятидесятників (Росошани)

П’ятидесят-ники

 

с.Росошани

27

молитовний будинок

Гуцул Іван Петрович

2-98-70

 

Місцеві бюджети

Реєстр містобудівних умов та обмежень

  • Реєстр містобудівних умов та обмежень

Містобудівна документація

  • Містобудівна документація

Інтерактивна карта захисних споруд

  • Інтерактивна карта захисних споруд