СЕО

Меню

СЕО

Звіт про СЕО: реконструкція будівель під підприємство харчової промисловості  в с. Бернове

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту  “Детальний план території земельної ділянки за адресою: вул. Головна, 7 с. Бернове (за межами населеного пункту) для реконструкції комплексу будівель виробничого призначення  під підприємство харчової промисловості”.

Проектний план

Поясн. записка


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту “Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Кельменці по вул. Сагайдачного-98а (за межами населеного пункту) Кельменецькогорайону Чернівецької області”

Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування -“Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Кельменці по вул. Сагайдачного-98а (за межами населеного пункту) Кельменецького району Чернівецької області”